Turnaj detí do 8 rokov

22. augusta usporiadal 1.TC Humenné turnaj PPC a YONEX CUP v kategórii deti do 8 rokov, ktorého sa zúčastnilo 21 dievčat a 3 chlapci.

Z humenského klubu sa ho zúčastnili Nino Lipinský, Jakub Koškovský, Ida Holubová, Nella Hubáčková, Lilien Ivanegová, Natália Čerevková a Sára Semanová.

Kvôli nízkej účasti chlapcov hrali chlapci a dievčatá spolu, keďže v tejto vekovej skupine je výkonnostná úroveň rovnaká u dievčat i chlapcov. Hralo sa na skrátených dvorcoch s mäkšími loptami. Malí tenisti súťažili v 8 skupinách. Víťazi skupiny postúpili do hlavnej súťaže, druhé miesto do súťaže "útecha I" a tretie miesto do "útecha II".

Najúspešnejší z humenských tenistov bol Jakub Koškovský, ktorý skončil na 3. mieste hlavnej súťaže. Natália Čerevková a Nino Lipinský získali 3. miesto v súťaži útechy.