Výsledky našich hráčov na halových regionálnych majstrovstvách.

Uplynulé dva víkendy sa konali vo vybraných mestách na východnom Slovensku halové regionálne majstrovstvá. Z nášho klubu sa na turnaji predstavili: Sebastián Minich, Dávid Keller, Diana Podolská, Nikolas Karandušovský, Tamara Šebáková, Kristián Valalik, Samuel Mato a Tomáš Goffa (nie je na foto).

V kategórii mladšieho žiactva sa najviac darilo Kristiánovi Valalikovi a Tamare Šebákovej. Kristián sa v dvojhre prebojoval do štvrťfinále, kde ho v boji o semifinále vyradil prvý nasadený hráč turnaja. Tamare Šebákovej sa vo štvorhre spolu so svojou spoluhráčkou Timeou Gross podarilo vybojovať striebornú medailu. V kategórii starších žiačok sa darilo Diane Podolskej, keď spolu so svojou spoluhráčkou Leou Kolodžejovou z Košíc vybojovali bronzovú medailu. V kategórií dorastencov sa nám predstavili Dávid Keller a Sebastián Minich. Chlapcov čaká ťažká sezóna, kedže vstúpili do kategórie dorastu, kde sa budú stretávať aj s 18-ročnými chlapcami. Hneď na úvodnom turnaji chlapcom neprial los. Dávid sa v prvom kole stretol s prvým nasadeným hráčom a Sebastián s druhým nasadeným hráčom, neskorším víťazom celého turnaja. Chlapci si však napravili chuť vo štvorhre, v ktorej sa im podarilo vybojovať tretie miesto.

Všetkým hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a prajeme veľa síl do ďalšej tvrdej práce, ktorá nás čaká.

tenishe.skSebastián Minich, Dávid Keller, Diana Podolská, Nikolas Karandušovský, Tamara Šebáková, Kristián Valalik, Samuel Mato
a tréner Mário Burda
tenishe.skTamara Šebáková (druhá zľava)
tenishe.skDiana Podolská a Lea Kolodžejová
tenishe.skDávid Keller a Sebastián Minich
Späť ...