Ferjaková víťazkou halových majstrovstiev regiónu

tenishe.skKarin Ferjaková
tenishe.skKarin Ferjaková a Diana Podolská
s trénerom M.Burdom
V uplynulých týždňoch sa konali halové majstrovstvá regiónu vo všetkých vekových kategóriách. Po mesačnej kondičnej a mesačnej tenisovej príprave pod vedením nového trénera 1. TC Mária Burdu ukázali hráči prvé výsledky aj na turnajoch. Reprezentovali klub vo všetkých vekových kategóriách.
V kategórii staršieho žiactva sa predstavili Dávid Keller a Sebastián Minich. Dávid si prvom kole po dobrom výkone poradil s Borisom Kopcom a po výsledku 6:2 7:5 sa prebojoval do osemfinále, kde sa stretol s klubovým spoluhráčom Sebastiánom Minichom. V tomto zápase po vyrovnanom úvode Sebastián zvíťazil a prebojoval sa do štvrťfinále, kde narazil na turnajovú jednotku Petra Naďa, ktorému po dobrom výkone, hlavne v druhom sete, podľahol 0:6 2:6. Sebastián si vyskúšal aj turnaj dorastencov, kde sa po výhre nad Pavlom Drábom prebojoval do osemfinále, tam však nestačil na 7. nasadeného hráča a podľahol mu dvakrát 2:6.
Veľkú radosť nám však urobili mladšie žiačky. Diana Podolská si v prvom kole poradila s Demečkovou a po výsledku 6:3 6:2 sa prebojovala do ďalšieho kola, kde však po veľmi vyrovnanom a sľubne sa vyvíjajúcom priebehu zápasu podľahla Maruščákovej 5:7 a 1:6. Diana však ukázala zlepšený herný prejav. Všetci dúfame, že v tom bude naďalej pokračovať.
Najväčšiu radosť nám urobila Karin Ferjaková, ktorá sa po štyroch víťazstvách stala majsterkou východoslovenského regiónu v kategórii mladších žiačok. Karin ukázala zlepšený herný prejav, bojovnosť a chuť po víťazstvách. Veríme, že tento výsledok ju bude ešte viac motivovať k tvrdej práci. Karin gratulujeme.


Pavúky:
mladšie žiačky 2hra
mladšie žiačky 4hra
starší žiaci 2hra
starší žiaci 4hra
dorastenci 2hra
dorastenci 4hraSpäť ...