Úspechy na turnajoch detí do 8 a 10 rokov

Prvý úspech patrí Ninovi Lipinskému, ktorý skončil na treťom mieste v dvojhre v Poprade. V prvom kole porazil Sebastiána Kardoša 6/2, v druhom kole porazil čuchran Tobias Čuchrana 6/2, v semifinale nestačil na kvalitného hráča Kristiána Mihóka a prehral 6/2. V boji o tretie miesto zdolal Martina Herdického 6/4.

Druhý úspech patrí Damiánovi Kellerovi, ktorý skončil na druhom mieste v úteche na turnaji v Prešove. V prvom kole prehral s víťazom turnaja Tomášom Kazimírom 6/2, v úteche následne porazil hráča Šabľa 7/5, v ďalšom kole hráča Kovalčíka 6/1, vo finále útechy nestačil na hráča Štalmacha a prehral 6/1.

Tretie miesto získala Simonka Palaštová, ktorá vyhrala svoju skupinu a skončila na prvom mieste. Postúpila do pavúka hlavnej súťaže, kde zdolala hráčku menom Tamara Šišková 7/4 9/7 a následne v semifinále nestačila na hráčku menom Sabolová a prehrala 7/4 7/5.

Ďalší skvelý úspech zaznamenal náš hráč do 8.r Riško Barnišin, ktorý skončil prvý na turnaji v Poprade. Z hlavnej skupiny postúpil z prvého miesta a vo finále zdolal hráča Novotného z Levoče 10/5 10/4.

tenishe.skRichard Barnišin
tenishe.skDamián Keller
tenishe.skSimona Palaštová (vpravo)
tenishe.skNino Lipinský s trénerom Marcelom Mattom
tenishe.sk
Späť ...