Víťazi turnaja TAPO OPEN (20.-24. september 2014)

Tenisová akadémia Prešov usporiadala 20.-24. septembra 2014 tenisový turnaj starších žiakov triedy „B“. Turnaj, ktorý sa mal pôvodne konať v Prešove sa nakoniec z technických príčin konal v Humennom a vyhrali ho Humenčania, ktorí trénujú v Prešove.

Nastúpilo 34 chlapcov a 31 dievčat. 1.TC Humenné reprezentovali Viktória Dzáková, Paula Haburajová, Dominika Klimková, Ivo Gondor, Martin Hančarik, Daniel Lopata, Jakub Mucha, Marek Polanský a Samuel Varga.

Víťazkou dievčat bola prvá nasadená, majsterka Slovenska v kategórii starších žiakov v dvojhre i štvorhre, Laura Roháčová (Tenisová akadémia Prešov), ktorá vyhrala nad treťou nasadenou Sharon Jobbágyovou (TK DRANaM Košice) s výsledkom 6:2 6:3.

Víťazom chlapcov sa stal prvý nasadený, majster Slovenska v kategórii starších žiakov vo štvorhre, Samuel Puškár (Tenisová akadémia Prešov), ktorý vyhral nad druhým nasadeným Krištofom Minárikom (TK Jednotka) 1:6 6:1 6:4.

Laura i Samuel zvíťazili aj vo štvorhre. Laura vyhrala spolu s Natáliou Takáčovou nad Sharon Jobbágyovou a Veronikou Čalfovou (7:5 6:3). Samuel vyhral s Dušanom Obertom nad Lukášom Palovičom a Jakubom Kaťuchom (6:3 6:2).

Z hráčov 1.TC Humenné sa najďalej dostal Ivo Gondor, ktorý sa spolu so Samuelom Špakom dostal až do semifinále, kde prehrali s celkovými víťazmi štvorhry.


tenishe.sk Laura Roháčová
(1. miesto dvojhra a štvorhra)
viac fotiek
tenishe.sk Samuel Puškár
(1. miesto dvojhra a štvorhra)
viac fotiek


tenishe.sk Krištof Minárik
(2. miesto dvojhra)
tenishe.skLaura Roháčová, Natália Takáčová (1.miesto štvorhra), Veronika Čalfová (2.miesto štvorhra a 3.miesto dvojhra), Sharon Jobbágyová (2.miesto dvojhra i štvorhra)
tenishe.sk Sarah Brunácka (3. miesto štvorhra), Izabella Bilecová
(3. miesto dvojhra a štvorhra)
tenishe.skJakub Kaťuch (2.miesto štvorhra), Lukáš Palovič (2.miesto štvorhra), Samuel Puškár, Dušan Oberta (1.miesto štvorhra)
tenishe.skIvo Gondor (3.miesto štvorhra), Samuel Špak (3.miesto štvorhra)
Výsledky:
chlapci, chlapci štvorhra, dievčatá, dievčatá štvorhra

Späť ...